Dánsko
Nový Zéland
Kanada
Austrálie
Studium v Kanadě
Úvod
Zažijte Kanadu
Studium v Kanadě
Školy v Kanadě
Práce v Kanadě
Ubytování v Kanadě
Letenky do Kanady
Užitečné rady a informace
Všeobecně o Kanadě
Reference
Nacházíš se: Úvod - Studium v Kanadě. Toronto, Vancouver,..
Studium v Kanadě. Toronto, Vancouver,..

Proč studovat v Kanadě?

Do Kanady každoročně vycestuje kolem 150 000 zájemců o studium anglického jazyka z celého světa a všech věkových kategorií.

Výhodnější pravidla pro studentská viza do Kanady od júna 2014 - výhodnější pracovní povolení již počas celého studia

Výhody studia angličtiny  a odborných kurzov v Kanadě:

  • Cenově dostupné vzdělávání
  • vysoce kvalitní školy
  • multikulturní společnost
  • přátelský a otevřený přístup
  • světová úroveň jazykového vzdělávání
  • vzrušující studentský život

Kanada nabízí vysoce kvalitní vzdělávání a kanadské školy patří mezi světovou špičku. Je považovaná za světového lídra v oblasti jazykového vzdělávání. Náklady na ubytování a školné pro zahraniční studenty jsou všeobecně nižší než v jiných zemích. Proto je Kanada tou správnou volbou pro tvůj jazykový pobyt v zahraničí.

Nabídka škol v různých městech

Toronto

Najvětším kanadským městem je právě Toronto se 4 milióny obyvatel. Organizací UNESCO bylo vyhlášeno za město s nejlepšími životními podmínkami na světě. Toronto patří mezi multikulturální metropole, které obývá až 80 různých etnických skupin a až 49% obyvatel nepochází z Kanady. Toronto je centrem anglicko-kanadských tradic, které nabízí množství sportovních i kulturních akcí, historie, architektury i legendárního nočního života.

Taktéž si můžeš v čase svého jazykového pobytu vychutnat výlety do okolí. V blízkosti se nachází známé Niagarské vodopády a o víkendovém volnu můžeš vyrazit například i do relativně ned)alekého New Yorku, Bostonu nebo Washingtonu DC. (v takovém případě je třeba mít samozřejmě i víza do USA) Na svoje si přijdou i sportovní nadšenci. Toronto je domovem známých sportovních klubů z NHL nebo NBA. Určitě si nenech ujít zápasy Toronto Maple Leafs nebo Toronto Raptors.

Studuj v největším kanadském městě a zlepši si tak svoje jazykové schopnosti v některé z nejkvalitnějších škol na světě.

Montreal

Montreal, druhé největší město Kanady, proslavili zejména letní olympijské hry v roce 1976. Nachází se v provincii Québec, kde je v přesile francouzský jazyk, co dělá z Montrealu vynikající místo na studium nejen angličtiny, ale i francouzštiny. Montreal je známý i slavnou francouzskou architekturou a anglickou kulturou. Okolí obklopuje panenská příroda. V létě se tu organizují různé festivaly.

Město žije 24 hodin denně a nabízí vám množství vzrušujících překvapení. Tak objevte odlišnou kulturu, vyberte si jazykový pobyt v Montrealu a získejte nezapomenutelné zkušenosti

Vancouver

V provicii Britská Kolumbie leží jedno z nejkrásnějších míst světa - perla Pacifiku - Vancouver. Oceán, hory a příjemné podnebí ho řadí mezi oblíbené destinace pro anglické jazykové pobyty. Kvalita života je ve Vancouveru na vysoké úrovni. Jako i ostatní velká kanadská města, stejně i Vancouver patří mezi multikulturní metropole. Je třetím najvětším městem Kanady, centrem obchodu, financí, průmyslu, ale také sportu a zábavy.

Pokud miluješ lyžování, jsi na správném místě. Známé středisko Whistler je vzdálené jen dvě hodiny jízdy. Mírné podnebí a krásné hory tvoří ideální podmínky pro zimní sporty. Vancouver je domovem známých sportovních klubů z NHL nebo NBA a v roce 2010 se tu organizovali olympijské hry, na které díky našim hokejistům asi dlouho nezapomeneme. Kromě sportu nabízí Vancouver celoročně množství kulturních i festivalových aktivit.

Vyber si jazykový pobyt ve Vancouveru a objev 7 pláží, krásně zelené parky nebo lyžařská střediska. Ať už dáváš přednost sportu nebo odpočinku, ve Vancouveru se určitě nudit nebudeš. Absolvuj pobyt v tomto úžasném městě a určitě si domů přineseš mnoho nezapomenutelných zkušeností a vzpomínek.

Jméno:
E-mail:
Zpráva:

 Studium v Kanadě


Podpořte násCopyright © 2001-2023 WSI - Víza do Kanady, studium a práce ...